Když mi jedna z klientek při své návštěvě představila tyto náplasti pomyslela jsem si s úsměvem: náplast na tolik zdravotních problémů? To určitě! Nejspíš je to zase nějaká pohádka pro tahání peněz z důvěřivých lidí! Nicméně mi paní jednu náplast věnovala, abych jí vyzkoušela.  Zrovna mne však nic nebolelo a tak jsem jí použila na svého partnera, kterého trápí několik zdravotních problémů. Napoprvé jsme se zaměřili na vleklé bolesti zad v oblasti kříže a bolesti pravého kolene. Půl náplasti jsem mu nalepila na záda a půl náplasti na koleno v místě bolesti. Byla jsem překvapená, jak rychle náplast zabrala na bolest kolene, které ho přestalo bolet už po půl hodině. Stěžoval si však, že bolest v zádech zesílila a s tím se uložil ke spánku. Ráno však již vstával bez bolesti zad. 

Od prvního testování náplasti uběhl už téměř měsíc a já jsem náplastí obdarovala všechny klientky, které si stěžovaly na zdravotní problémy aby náplast otestovaly. Jak budou přicházet na opakovanou návštěvu zaznamenám jejich poznatky a postupně je sem budu přidávat.

Co se mne týče nemám výrazné zdravotní problémy, ale náplast jsem vyzkoušela na bolest hlavy. Aplikovala jsem 1/4 náplastě na krční páteř a po jedné 1/4 na oba spánky - bolest odezněla asi za 20 minut.  V současné době používám náplast pro zvýšení energie - lepim 1/2 náplasti na solar plexus. Používám jí tímto způsobem cca týden - pociťuji méně únavy, počínající viroza odezněla za dva dny s velmi lehkým průběhem a pro obnovení energie mi stačí méně spánku, než dříve.  

Jako první zde uvedu zkušenosti svého partnera, protože jsme samozřejmě v testování pokračovali.

MUŽ

věk: 68 let

zdravotní problémy: artroza kyčelního kloubu stupeň č.4, bolesti zad a kolenního kloubu, nespavost (užíval stilnox), neúspěšně léčené deprese.

poznatky:

  • artroza - jelikož je artroza v tak pokročilém stádiu bude to nejspíš na delší dobu, nicméně došlo ke zmírnění bolestí asi o 30%. Na jaře má plánovanou výměnu kloubu, tak uvidíme, zda se nám podaří vyhnout se operaci, což bychom moc rádi. Začínali jsme jednou náplastí rozdělenou na 4 části, kterými jsme kloub oblepily ze 4 stran. Postupně jsme přidávali a nyní lepíme 4 náplasti. Budu Vás průběžně informovat, jak pokračujeme. 
  • bolesti zad - stačila jedna aplikace a bolesti zad se již nedostavily, ale může to být i účinkem náplastí, které aplikujeme na jiné problémy.
  • bolesti kolene - aplikujeme 1 náplast rozdělenou na 4 části, kterými koleno oblepíme ze 4 stran. Po aplikaci bolest odezní za cca půl hodiny a vydrží to tak 10 dnů, to pak lepíme další náplast.
  • nespavost - vysadil stilnox a aplikovali jsme 1/4 náplasti na krční páteř, první noc téměř nespal, ale druhou noc usnul krátce po ulehnutí a spal celou noc. Náplast měníme každých 48 hodin a problém z nespavostí úplně odezněl.
  • deprese - několik let užívá antidepresiva, ale deprese se dostavovali i přes pravidelné užívání léků a období depresí se prodlužovalo. Nyní je již třetí týden bez depresí. Náplast nelepíme na žádné určité místo, zrejmě to bude doprovodný účinek náplasti lepené na nespavost. Současně užívá i antidepresiva - vysazení léků musí nejdříve konzultovat s lékařem. Jaký bude další průběh Vás budu průběžně informovat.  

 

     

Zde se s námi můžete podělit o své zkušenosti, případně nám zde můžete položit svůj dotaz.

. . .

Operované koleno

Mám operované koleno před 20lety, občas mne bolí nebo mi v něm silně píchá. Před 3 týdny mě při každém kroku po schodech, které máme doma silně pichalo v koleně. Nalepila jsem necelou půlku náplasti z obou stran a za půl hodiny jsem chodila po schodech bez píchání. Menší bolest jen na dotek se mi přestěhovala do lýtka, nalepila jsem proušek náplasti a do 48hodin byla bolest úplně pryč a prozatím se nic nevrátilo.

qshnpl@gmail.com

jen jednou

mám jen jednu zkušenost s jednou jedinou náplastí - sekly se mi záda v kříži a nemohl jsem se narovnat po nalepení jedné náplastě jsem šel ráno do práce a to mi to jindy vydalo na dva týdny neschopnosti - to mluví za vše

Jsem zdravotní sestra.

Nemůžu jinak, než připojit svou zkušenost. Mám babičku které je 88 let. Je stále plná energie a ráda by ještě zastala spoustu práce, ale v tomto věku má už hodně opotřebovanou páteř. Nejvíce jí bolela v oblasti krku - neotočila hlavu, otáčela se celým tělem, protože při pohybu hlavou měla bolesti, které ji vystřelovaly do hlavy a do oblasti mezi lopatkami. Již několik let používala léky na tlumení bolesti. O náplastech jsem se dozvěděla od jedné naší pacientky, nedalo mi to a koupila jsem si od ní 2 náplastě, ale ani na moment jsem nevěřila, že by to babičce pomohlo. Jaké však bylo moje překvapení, když už po první náplasti odezněly bolesti hlavy a zlepšila se hybnost krční páteře. Po druhe náplasti odezněly i bolesti v oblasti krku a lopatek. Není to jako za mlada, ale aspoň to nebolí byla po té slova mé babičky a dožadovala se dalších náplastí. Přestože jsem zdravotnice nechápu jak to může fungovat tak rychle a v takovémto rozsahu, ale funguje to.

mohu potvrdit

Trpěl jsem velmi dlouho nespavostí, mohu potvrdit funkčnost náplastí na nespavost. Dále mám lepší náladu a více energie. Je to pochopitelné, když teď už spím jako miminko :-) Pozn. je mi 38 let.

Re: mohu potvrdit

A kam lepivé tu náplast na nespavost?

krční páteř

Pracuji u PC a mám trvalý problém s krční páteří a pravým tr. svalem a ramenem. Náplastě mi přinášejí úlevu od bolestí, krční páteř se mi uvolnila a ani rameno a sval mně už nebolí. Mohu jenom doporučit!

TENISOVÝ LOKET

JSEM NADŠENÁ ÚČINKY NÁPLASTI, DELŠÍ DOBU MNĚ TRÁPÍ SILNÉ BOLESTI A OTOKY LEVÉHO LOKTE, CHODÍM TŘI TÝDNY NA REHABILITACE A TÉMĚŘ ŽÁDNÉ ZLEPŠENÍ.

DOSTALA JSEM OD PANÍ DVĚ NÁPLASTĚ NA ZKOUŠKU A JIŽ PŘI NALEPENÍ PRVNÍ NÁPLASTĚ , UŽ ZA PŮL HODINY SE BOLEST ZMÍRNILA O POLOVINU A DO VEČERA BYLO PO BOLESTI, DNESKA JE TO DRUHÝ DEN - OTOK JE POLOVOČNÍ A LOKET MNE VŮBEC NEBOLÍ. DNES MÁM JÍT NA REHABILITACI, ALE MÍSTO NÍ SI NALEPIM NÁPLAST! UŠETŘÍM TÍM SPOUSTU ČASU A NEPŘÍJEMNÝCH PROCEDUR :-)

motolice a rozostřené vidění

Mívám občas rozostřené per. vidění (jako kdybyyh se vnějšími koutky dívala přes vlnící se vodu ) doprovázené motáním hlavy. Trvá to tak 1/2 až 2 dny a pak to odezní. Byla jsem na vyšetření, ale nic nezjistili, tak nevím co to způsobuje.
Tak jsem nalepila náplast podle návodu na zlepšení zraku, ale nic se nezměnilo. Podruhé jsem náplast nalepila podle návodu na prokrvení mozku a odezněle to asi za 15 minut.

Bolest zad v bederní oblasti

Měla jsem urputné bolesti v oblasti bederní páteře. Léčena jsem byla konzervativně (kombinovaná injekce 10x, v péči neurologa 2 měsíce a nakonec jsem byla předaná rehabilitačnímu lékaři-rehabilitace+cvičení 20 návštěv). Bolesti sice nebyly tak krutě urputné, ale přesto byly. Po nalepení pouhé půlky náplasti na 48 hodin poslední zbytky bolesti odezněly a je mně úžasně. Všem doporučuji vyzkoušet.

Přidat nový příspěvek

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.